Obchodní akademie Vinohradská, Vinohradská 38 Praha 2
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 27.5.2019
Nepřítomné třídy123456789
1.BMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
2.AOPOPOPOPOPOPOPOPOP
2.BOPOPOPOPOPOPOPOPOP
2.COPOPOPOPOPOPOPOPOP
2.DOPOPOPOPOPOPOPOPOP
3.AOPOPOPOPOPOPOPOPOP
3.BOPOPOPOPOPOPOPOPOP
3.COPOPOPOPOPOPOPOPOP
3.DOPOPOPOPOPOPOPOPOP
4.AMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.BMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.CMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.DMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.LMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Nepřítomní učitelé123456789
Adamus Marián(MAT)....-..-....--
Bek Petr(MAT)....ČA-......--
Brožek Milan(MAT)........-..----
Císař Vladimír(MAT)..-..AD--..--
Cmunt Kamil(MAT)--....VA..---
Doubravová Květoslava(ND)-..KC....-KB--
Dunovský Marek(MAT)....-........--
Eisenbergerová Hana(MAT)..BI-ČA......--
Fišerová Marie(MAT)-..
Fuková Danuše(MAT)--....KC..-..--
Fuková Naděžda(MAT)......-..AD..---
Fuňková Alena(MAT)-........LA..---
Hartl Miroslav(MAT)--..-..VA..--
Hejk Jan(MAT)......-..-----
Jandová Ivana(MAT)-....------
Jedličková Karla(MAT)---
Kolářová Dagmar(MAT)..-MHBI-....--
Kolářová Vladislava(MAT)....-RT..VS..--
Koňařík Stanislav(MAT)-MC-..........--
Kořínek Ivan(MAT)-..-------
Legat Petr(MAT)..........DO..---
Linhartová Jana(MAT)--
Lněničková Jana(MAT)KV..KV..KB....---
Malá Janka(MAT)......------
Müllerová Eva(MAT)......LA..-..--
Nápravník Martin(MAT)....-------
Navarro Irena(MAT)......-......--
Pipíšková-Slamková Maria(MAT)--........FI..--
Pohanová Marcela(MAT)--MT-....---
Šindelková Darja(MAT)..-KK......---
Šrámková Eva(MAT)....
Truncová Hana(MAT)......-....SR---
Vejtasová Yveta(MAT)....-..-....--
Voldřichová Tamara(MAT)---........--
Místnosti mimo provoz123456789
200MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
205MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
206MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
207MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
306MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
307MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
308MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
309MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamovičová Jitka2. hodzměna DEJ1.A(504)
4. hodsupl. (CI MAT)CJL2.L (S2)(110)za odpadlou
4. hododpadáCJL2.A
5. hodsupl. (FV MAT)CJL1.L(406)za odpadlou
5. hododpadáCJL3.B
6. hodzměna CJL1.A (S2)(504)
7. hododpadáCJL4.L (S1)
Bavšenkovová Blanka1. hododpadáPRA4.L
2. hododpadáPRA4.D
5. hododpadáPRA4.B
6. hododpadáPRA4.C
7. hododpadáPRA4.A
Budínová Hana1. hododpadáFR4.C (S2)
2. hodsupl. (EB MAT)PEK2.L (S2)(303)za odpadlou
3. hododpadáUCE3.B (S2)
4. hodsupl. (KO MAT)PEK1.L (S2)(208)za odpadlou
4. hododpadáUCE3.B (S1)
6. hododpadáUCE4.B
Částková Emilie3. hodsupl. (BE MAT)PEK1.A (S2)(208)za odpadlou
3. hododpadáPEK2.A (S1)
4. hodsupl. (EB MAT)PEK1.C (S1)(304)za odpadlou
6. hododpadáPEK3.C (S2)
Dolanský Jindřich1. hodpřesun >>MAT1.Lna 2. hod
2. hodpřesun <<MAT1.L(406)z 1. hod
2. hododpadáMAT3.B
4. hododpadáMAT1.B
5. hodsupl. (LG MAT)MAT1.C(408)za odpadlou
6. hodpřesun <<MAT2.L (S1)(304)z 7. hod
6. hododpadáZPV1.B
7. hodpřesun >>MAT2.L (S1)na 6. hod
Fišerová Marie1. hododpadáFR4.D (S1)
5. hododpadáFR4.L (S2)
6. hodsupl. (PS MAT)EKO1.C (S1)(408)za odpadlou
7. hododpadáUCE4.L (S2)
Kadlec Peter1. hododpadáRUJ2.C (S2)
3. hodsupl. (DB ND)ANJ2.L (S2)(110)za odpadlou
3. hododpadáANJ3.A (S1)
4. hodsupl. (FU MAT)ANJ2.L (S1)(109)za odpadlou
4. hododpadáANJ4.L (S1)
Kašparová Věra1. hododpadáFR4.C (S1)
2. hodpřesun >>UCE3.L (S1)na 3. hod
3. hodpřesun <<UCE3.L (S1)(503)z 2. hod
4. hododpadáUCE3.D (S2)
Koláčková Hana3. hodsupl. (SK MAT)EKO1.L(406)za odpadlou
3. hododpadáEKO4.C
5. hododpadáUCE3.D (S1)
6. hodzměna UCE3.L (S2)(501)
7. hododpadáUCE2.A (S1)
Koňaříková Kateřina1. hodsupl. (LN MAT)SPJ1.D (S1)(109)za odpadlou
1. hododpadáSK4.B (S2)
2. hododpadáSPJ1.B (S2)
3. hodsupl. (LN MAT)SPJ1.D (S2)(109)za odpadlou
4. hododpadáSPJ4.B (S2)
6. hododpadáSPJ4.D (S2)
7. hododpadáSPJ3.D (S2)
Krutina Vratislav6. hododpadáTEV2.B (TVd)
7. hododpadáTEV2.B (TVd)
Kubánková Jana3. hodpřesun <<AK3.L (S2)(501)z 7. hod
3. hododpadáAK3.C (S2)
4. hododpadáAK3.C (S1)
5. hodsupl. (LN MAT)ANJ1.D (S2)(401)za odpadlou
5. hododpadáANJ2.B (S2)
7. hodsupl. (DB ND)ANJ1.D (S1)(401)za odpadlou
7. hodpřesun >>AK3.L (S2)na 3. hod
Lacigová Ivana4. hodsupl. (MU MAT)ZSV3.L(501)za odpadlou
5. hodsupl. (FK MAT)ZSV2.L(110)za odpadlou
6. hododpadáTEV2.D (TVd)
7. hododpadáTEV2.D (TVd)
Macek Milan2. hodsupl. (KN MAT)ZPV1.D(401)přespočetná hod.
Mitkovová Jana3. hodsupl. (PH MAT)NEJ1.A (S1)(504)za odpadlou
3. hododpadáNEJ4.A
5. hodpřesun <<NEJ1.A (S1)(107)z 6. hod
5. hododpadáNK4.L (S1)
6. hodpřesun >>NEJ1.A (S1)na 5. hod
Mlčochová Zdenka1. hododpadáPEK1.B (S1)
3. hodsupl. (KO MAT)PEK1.D (S1)(304)za odpadlou
3. hododpadáPEK2.B (S2)
7. hododpadáPEK3.A (S2)
Raiter Pavel4. hodsupl. (KL MAT)ITE1.L (S1)(302)za odpadlou
Šrámková Eva2. hododpadáUCE2.D (S1)
5. hododpadáFR4.D (S2)
6. hodsupl. (TR MAT)EKO1.D(401)za odpadlou
6. hododpadáFR4.L (S1)
Vavříková Ivona3. hododpadáCJL2.C
4. hodzměna NEJ1.A (S2)(504)
5. hodsupl. (CM MAT)CJL3.L(501)za odpadlou
5. hododpadáNEJ3.C (S1)
6. hodsupl. (HT MAT)NEJ1.L (S1)(406)za odpadlou
Voska Ivo1. hododpadáITE3.C (S1)
2. hododpadáMAT3.A
6. hodsupl. (KL MAT)ITE3.L (S1)(302)za odpadlou
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodMATodpadá(NA)
2. hodDEJ(504)změnaAdamovičová Jitka
3. hodNEJS1(504)suplujeMitkovová Jana(PH)
3. hodPEKS2(208)suplujeČástková Emilie(BE)
4. hodNEJS2(504)změnaVavříková Ivona
5. hodNEJS1(107)přesun <<Mitkovová Janaz 6. hod
5. hodANJS1odpadá(VT)
6. hodCJLS2(504)změnaAdamovičová Jitka
6. hodNEJS1přesun >>na 5. hod
7. hodEKOodpadá(PS)
1.B1.-9. hod maturity
1.C1. hodZCRodpadá(LG)
4. hodPEKS1(304)suplujeČástková Emilie(EB)
5. hodMAT(408)suplujeDolanský Jindřich(LG)
6. hodEKOS1(408)suplujeFišerová Marie(PS)
1.D1. hodSPJS1(109)suplujeKoňaříková Kateřina(LN)
2. hodZPV(401)suplujeMacek Milan(KN)
3. hodSPJS2(109)suplujeKoňaříková Kateřina(LN)
3. hodPEKS1(304)suplujeMlčochová Zdenka(KO)
5. hodANJS2(401)suplujeKubánková Jana(LN)
6. hodEKO(401)suplujeŠrámková Eva(TR)
7. hodANJS1(401)suplujeKubánková Jana(DB)
1.L1. hodMATpřesun >>na 2. hod
2. hodMAT(406)přesun <<Dolanský Jindřichz 1. hod
2. hodDEJodpadá(BR)
3. hodEKO(406)suplujeKoláčková Hana(SK)
4. hodITES1(302)suplujeRaiter Pavel(KL)
4. hodPEKS2(208)suplujeBudínová Hana(KO)
5. hodCJL(406)suplujeAdamovičová Jitka(FV)
6. hodNEJS1(406)suplujeVavříková Ivona(HT)
7. hodANJS1odpadá(VT)
7. hodSPJS2odpadá(AM)
2.A1.-9. hod odborná praxe
2.B1.-9. hod odborná praxe
2.C1.-9. hod odborná praxe
2.D1.-9. hod odborná praxe
2.L1. hodCJLodpadá(CI)
2. hodPEKS2(303)suplujeBudínová Hana(EB)
3. hodANJS2(110)suplujeKadlec Peter(DB)
4. hodCJLS2(110)suplujeAdamovičová Jitka(CI)
4. hodANJS1(109)suplujeKadlec Peter(FU)
5. hodZSV(110)suplujeLacigová Ivana(FK)
6. hodMATS1(304)přesun <<Dolanský Jindřichz 7. hod
6. hodEKOS2odpadá(FK)
6. hodPEKS1odpadá(KO)
7. hodMATS1přesun >>na 6. hod
7. hodSPJS2odpadá(KO)
3.A1.-9. hod odborná praxe
3.B1.-9. hod odborná praxe
3.C1.-9. hod odborná praxe
3.D1.-9. hod odborná praxe
3.L1. hodANJS1odpadá(ML)
1. hodSPJS2odpadá(KO)
2. hodUCES1přesun >>na 3. hod
2. hodANJS2odpadá(DB)
3. hodUCES1(503)přesun <<Kašparová Věraz 2. hod
3. hodAKS2(501)přesun <<Kubánková Janaz 7. hod
3. hodEKOodpadá(MU)
4. hodZSV(501)suplujeLacigová Ivana(MU)
5. hodCJL(501)suplujeVavříková Ivona(CM)
6. hodUCES2(501)změnaKoláčková Hana
6. hodITES1(302)suplujeVoska Ivo(KL)
7. hodNEJS1odpadá(HT)
7. hodAKS2přesun >>na 3. hod
4.A1.-9. hod maturity
4.B1.-9. hod maturity
4.C1.-9. hod maturity
4.D1.-9. hod maturity
4.L1.-9. hod maturity